گارانتی محصولات:

مشتری گرامی قطعا اعتماد شما مهمترین سرمایه ماست و از اینکه محصولات و خدمات شرکت گسترش حرارت مطبوع نور را انتخاب نموده اید سپاسگذاریم.

کلیه محصولات این شرکت دارای حداقل 5 سال خدمات پس از فروش می باشد. که این مدت شامل دو سال گاراتی کامل و 5 سال وارانتی است.

شرایط گارانتی:

هدف ما از گارانتی تضمین اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه می باشد که در زمان فروش وعده آن را می دهیم.

در طول این دوره کلیه خدمات شامل تعمیر و یا تعویض دستگاه در محل که منطبق با شرایط ضمانت نصب و بهره برداری گردند به صورت رایگان می باشد.

هزینه ایاب و ذهاب کارشناس خدمات پس از فروش جهت مشتریان تهرانی رایگان می باشد و برای مشتریان شهرستانی بر اساس دوری و نزدیکی به نزدیک ترین نمایندگی خدمات پس از فروش از مقصد ، قبل از اعزام اعلام خواهد شد.

شرایط ضمانت :

مشتری گرامی در نظر داشته باشید هدف از ایجاد شرایط ضمانت ، کمک به بهره برداری با بالاترین عمر مفید و آسایش شماست.

 نحوه نصب تجهیزات

♦ به منظور استفاده از خدمات گارانتی، نصب دستگاه می بایست مستقیما توسط پرسنل شرکت و یا عوامل مجاز آموزش دیده صورت پذیرد.

♦پس از نصب و راه اندازی توسط افراد آموزش دیده ، از تجهیزات تصویر برداری شده و همراه با تاییدیه نصب کننده به شرکت ارسال    می گردد.

حداکثر پس از دو روز کاری ضمانتنامه همراه با مهر و امضای شرکت گسترش حرارت مطبوع نور و اعلام سریال محصولات نصب شده برای مشتری ارسال می گردد.

شرایط عمومی

♦ استفاده از خدمات گارانتی منوط به بررسی و تشخیص شرکت بوده و دستگاهی که کارت ضمانت، برچسب گارانتی یا شماره سریال آن مخدوش شده و یا با شماره سریال دستگاه مطابقت ندارد، شامل گارانتی نمی باشد.

♦ ضمانت فقط شامل دستگاه اصلی بوده و شامل سایر دستگاه های متصل به آن و قطعات جانبی و لوازم مصرفی نمی گردد. (منبع برق، تجهیزات حفاظتی پس از انجام صحیح عملکرد، کابل، حافظه)

♦ خدمات نرم افزاری، Registration، ارتقا، تنظیم یا نصب و راه اندازی در این قرارداد و به مدت یکسال رایگان و محصول ارتقا یافته در طول مدت گارانتی شامل ضمانت می شود.

♦ خدمات شبکه و اتصال تجهیزات به زیر ساخت ها و یا محصولات مورد نظر مشتری ، خارج از تعهدات گارانتی بوده و هزینه آن جداگانه اعلام خواهد شد.

♦ ضمانت دستگاه، مربوط به عیوب ناشی از ساخت بوده و شامل ایرادات ناشی از بلایای طبیعی یا حوادث غیر مترقبه، ضربه، آتش، نفود مایعات یا مواد شیمیایی، شکستگی، خراشیدگی، زنگ زدگی، نوسانات برق یا عیوب مربوط به عدم استفاده از سیم زمین، ولتاژ القایی، قطع و وصل اتصالات در حین روشن بودن دستگاه، صدمات حین حمل پس از تحویل جنس، استفاده نادرست (عدم رعایت شرایط مندرج در دستورالعمل نگهداری و کارکرد)، دستکاری، تنظیم یا تعمیر توسط افراد غیر مجاز نمی باشد.

♦ چنانچه امکان تعمیر دستگاه در طول مدت گارانتی میسر نباشد، دستگاه معیوب با دستگاه نو تعویض می گردد و در صورتی که این دستگاه از رده تولید خارج شده باشد کالای مشابه تحویل و عندالزوم مابه التفاوت احتمالی مبلغ دریافت خواهد شد.

♦ در صورت نیاز به واردات قطعات از خارج از کشور جهت تعمیر، با توجه به محدودیت های واردات، امکان افزایش زمان تعمیر یا تعویض وجود خواهد داشت.

♦ تعهدات شرکت محدود به موارد مندرج در ضمانتنامه بوده و ایفای سایر تعهدات تولید کننده اصلی کالا و یا سایر فروشندگان کالا منوط به بررسی و تعیین هزینه خواهد بود.

♦ خریدار با دریافت کارت ضمانت، شرایط آن را پذیرفته و کالا را با برچسب گارانتی و ظاهر فیزیکی سالم دریافت نموده است.