برنامه روزانه خانه هوشمند:


7:00 صبح   طبق برنامه پیش فرضتان در این زمان تمامی هشدارهای امنیتی خاموش می شوند. با اولین تابش نور خورشید پرده ها کنار رفته و دمای آب برای حمام کردن بالاتر می رود.


8:15 صبح   شما می توانید منزلتان را در وضعیتی دلخواه قرار داده و سپس با خیال آسوده آن را ترک کنید. این امر می تواند تنها با زدن یک دکمه بر روی تلفن هوشمندتان صورت گیرد و در واقع می توانید تمام وسایل برقی و چراغ ها را با زدن یک دکمه بر روی گوشی موبایل خاموش کنید. در هنگام خروج نیز درب پارکینگ برای اتومبیلتان باز شده و پس از خروج بدون نیاز به دخالت شما بسته خواهد شد.
البته در صورتی که شما برنامه خروج از منزل را نیز فعال نمایید، به صورت پیش فرض اقداماتی در خانه انجام خواهد شد؛ از جمله می توان به فعال شدن سنسورهای حرکتی پنجره ها و درها یا بسته شدن خودکار سایبان های پنجره ها و حتی تغییر روشنایی و خاموش شدن لامپ ها اشاره  نمود. در زمان اجرای این برنامه، سیستم گرمایشی نیز به طور خودکار دما را به حداقل تغییر خواهد داد.


4:00 عصر   با توجه به دستورالعملی که شما در برنامه فعال شده خود برای منزلتان قرار داده اید، اکنون خانه هوشمندتان مقدمات ورود شما به منزل را آماده خواهد کرد. از جمله این اقدامات ایجاد دمای مناسب خواهد بود. البته این برنامه ها قابلیت تغییر داشته و در صورتی که شما زودتر از این زمان نیز بخواهید وارد منزل شوید با کمک گوشی خود به راحتی می توانید آنرا تغییر دهید.


5:00 عصر   در هنگام ورود به منزل شما شاهد روشن بودن چراغ های ورودی و همچنین باز شدن خودکار درب پارکینگ با شناسایی ماشینتان خواهید بود.


6:00 عصر   این زمان برای شما در برنامه خانه هوشمندتان به عنوان زمان استراحت در نظر گرفته شده است، نور اتاق ها تغییر خواهد کرد و کمتر خواهد شد. البته شما به راحتی می توانید المانهای مختلفی مثل فصلی که در آن هستید را در برنامه خود لحاظ کنید.


8:00 شب  مطابق درخواست شما در برنامه مورد نظرتان آب حمام گرم شده و دمای اتاق خواب ها نیز در حد مطلوب قرار خواهند گرفت. باغچه و گلدانهای شما در این زمان به طور مکانیزه آبیاری می شوند.


10:00 شب   اکنون خانه هوشمندتان مطابق برنامه برای خواب راحت شما اقدامات لازم را به طور خودکار اجرا خواهد نمود، به این معنا که تمامی چراغ ها در سایر قسمت های خانه را خاموش کرده و نور اتاق خوابتان را در وضعیت دلخواه  شما قرار می دهد. سیستم امنیتی را فعال کرده و حسگرهای متصل به پنجره ها را روشن می کند.


[cycloneslider id=”open_hab”]

لينك مربوط به دانلود نرم افزار OpenHAB براي اندرويد. تمامي اين ويژگي ها با تجهيزات هوشمند سازي idealux شركت گسترش حرارت با قيمت مناسب و كيفيت عالي و خدمات پس از فروش براي خانه شما در دسترس مي باشد.             

دانلود نرم افزار  OpenHAB برای اندروید 

لينك مربوط به دانلود نرم افزار OpenHAB براي IOS.تمامي اين ويژگي ها با تجهيزات هوشمند سازي idealux شركت گسترش حرارت با قيمت مناسب و كيفيت عالي و خدمات پس از فروش براي خانه شما در دسترس مي باشد.                     

 دانلود نرم افزار OpenHAB برای IOS